Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Operacyjny z j. niemieckim

Experis IT Warszawa
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3535 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całość procesów operacyjnych związanych z zarządzeniem usługami dla różnych branż: m.in finansowych, automotive, technicznych.

Do osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Zapewnienie nadzoru nad całością procesów związanych z zatrudnieniem personelu
  • Ścisła współpraca z Managerami oraz Działem Personalnym w zakresie ustalania potrzeb rekrutacyjnych
  • Dbanie nad prawidłowym przebiegiem obsługi klientów, sprawdzanie zgodności wykonywanych usług z umowami oraz ustalonymi procedurami (SLA)
  • Pomoc w ustalaniu rocznego budżetu operacyjnego
  • Wsparcie w ustalaniu wymogów call center (cele operacyjne, wskaźniki wydajności)
  • Tworzenie procedur niezbędnych do monitorowania codziennych działań
  • Nadzór nad wydajnością oferowanych usług, monitorowanie wskaźników
  • Cotygodniowe raportowanie wyników

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży call center
  • Umiejętność ustalania wewnętrznych harmonogramów oraz KPI
  • Bardzo dobra znajomość programów komputerowych (w szczególności Excel)
  • Gotowość do relokacji do Lublina
  • Umiejętność komunikacji na wszystkich poziomach organizacji
  • Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych
  • Zdolność do motywowania i bycia mentorem dla członków zespołu
  • Dbałość o szczegóły
  • Zdolności analityczne
Oferujemy:
  • Doświadczenie w firmie mającej wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania usługami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Elastyczność pod kątem miejsca pracy Warszawa/Lublin
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.