Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager / specjalista ds. eventów

PROGRESJA MUSIC ZONE SP.Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
3360 dni temu

Ogłoszenie numer: 610289, z dnia 2015-02-11

Dobrze rozwijająca się firma z branży rozrywkowej w Warszawie  poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja imprez muzycznych, koncertów, eventów
  • Kompleksowa organizacja imprez kulturalnych
  • Pozyskiwanie sponsorów i partnerów imprez/eventów
  • Negocjacje z podwykonawcami/dostawcami
  • Negocjowanie warunków kontraktów
  • Tworzenie i realizację projektów graficznych
  • Promocja wydarzeń

Wymagania

  • Doświadczenie w branży rozrywkowo-muzycznej/eventowej
  • Obsługa pakietu MS Office oraz programów graficznych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy z klientem, partnerem,sponsorem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Optymizm i energia w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na kontrakt managerski
  • Elastyczny czas pracy
  • Młody zespół współpracowników
  • Miłą atmosferę pracy