Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca Opolskie Nysa Kierownik Zespołu Handlowców Nysa
Manager Zespołu Doradców Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.
Nysa
praca stacjonarna
2323 dni temu
Miejsce pracy: Nysa
Nr ref.: MZDKK/N
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Zarządzanie kilkuosobowym Zespołem Doradców, w szczególności w zakresie efektywnej sprzedaży
  • Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych skierowanych do Klienta korporacyjnego
  • Budowanie długoterminowych, przyjaznych i efektywnych relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Realizację wyznaczonego Zespołowi planu dochodowego
  • Budowanie efektywnego i zmotywowanego Zespołu, działania wspierające rozwój Pracowników oraz kulturę organizacyjną ING
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Minimum 5 lat doświadczenia w bankowości korporacyjnej
  • Umiejętności budowania zaangażowania
  • Bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych, znajomości produktów i regulacji bankowych
  • Znajomości zasad analizy finansowej i kredytowej
  • Dobrej komunikatywności i zdolności interpersonalnych
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Wytrwałości w realizacji postawionych celów