Zobacz więcej ofert pracy

Manager zespołu / Spedycja międzynarodowa

Logart Personnel Consulting
Warszawa, Warszawa, Błonie
praca stacjonarna
2560 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w usługach całopojazdowej spedycji międzynarodowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek nastawionych na rozwój zawodowy do pracy na samodzielnym stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Błonie

Zadania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała realizacja zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych a w szczególności:

  • Rozbudowa i koordynowanie pracy zespołu spedycji międzynarodowej
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • Realizowanie założeń budżetowych
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
Wymagania:

Idealny kandydat to samodzielny pracownik posiadający znajomość rynku przewoźników i klientów, jak również:

  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz pracy zespołu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji
  • Doświadczenie na stanowisku menedżera spedycji lub minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora
Oferujemy:
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość wdrożenia własnych projektów
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.