Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik Zespołu Handlowców Poznań
Manager Zespołu Zewnętrznej Sieci Sprzedaży

ING Bank Śląski S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2687 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: BK/MZK/SS/12/16
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Realizację planu sprzedaży dokonanej za pośrednictwem Przedstawicieli bankowych
  • Utrzymywanie odpowiednich standardów jakości obsługi klientów
  • Motywowanie zespołu do realizacji planu sprzedaży i osiągania jak najlepszych wyników
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu realizacji zadań
  • Rekrutację i nadzór merytoryczny członków zespołu
  • Wdrażanie do pracy oraz cykliczne szkolenie Przedstawicieli bankowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy w segmencie średnich i małych przedsiębiorstw
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • Wyższego wykształcenia