Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rewident Taboru Kolejowego śląskie
Manewrowy w transporcie kolejowym

Track Tec SA
śląskie, rejon południowo-zachodniej i zachodniej Polski
praca stacjonarna
3346 dni temu

Ogłoszenie numer: 613239, z dnia 2015-02-16

Track Tec Logistics, spółka wchodząca w skład Grupy Track Tec, kompleksowego dostawcy elementów nawierzchni, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, rejon południowo-zachodniej i zachodniej Polski

Opis stanowiska

  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych,
  • zabezpieczanie odstawionego taboru kolejowego oraz rozpinanie wagonów,
  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,
  • sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, na których odbywa się praca manewrowa.

Wymagania

  • zdolność fizyczna i psychiczna do wykonywania zawodu, potwierdzona zaświadczeniem lekarskim,
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego na stanowisku manewrowego.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie działającej firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.