Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Manicurzystka

Manicure Express Sp.z o.o
Olsztyn
praca stacjonarna
3429 dni temu

Manicure Express to prężnie rozwijająca się sieć punktów, które proponują usługi manicure bez umawiania się, bez czekania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki OPI.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: Olsztyn

Poszukujemy doświadczonych manicurzystek.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy min. 2 lata
  • znajomość produktów OPI
  • umiejętność wykonywania manicure klasycznego, kolorowego, japońskiego, męskiego, hybrydowego
  • umiejętność sprzedaży produktów
  • dyspozycyjność (praca w godz. otwarcia centrum handlowego)
  • komunikatywność, chęć do pracy, miła osobowość
  • umiejętność budowania relacji z klientem
Oferujemy:
  • ciekawą pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w szkoleniach branżowych
  • wdrożenie do pracy
  • miłą atmosferę w pracy