Zobacz więcej ofert pracy

Marketing Trainee

Sad Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2654 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Jak będą wyglądać Twoje obowiązki?
  • udział w tworzeniu, wdrażaniu i realizacji kampanii marketingowych
  • wspieranie sprzedaży poprzez kreatywną komunikację z Klientem
  • koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych i informacji prasowych
  • tworzenie raportów, podsumowanie i analizę przeprowadzonych aktywności
  • wspieranie zespołu marketingowego przy opracowaniu i przygotowaniu materiałów promocyjnych
Czego szukamy u kandydatów?
  • uśmiechu i pozytywnej energii
  • kreatywności oraz innowacyjnego podejścia
  • znajomości nowych trendów marketingowych, social mediów, nowych form reklamowych
  • umiejętności organizacyjnych oraz pracy pod presją czasu
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenie w dziale marketingu będzie dodatkowym atutem
Co możesz znaleźć u nas:
  • nową technologię i najlepsze produkty na rynku
  • świetną atmosferę w miejscu pracy
  • nabieranie doświadczenia przy pracy z doświadczonym i rewelacyjnym szefem działu Marketingu, który będzie Twoim mentorem