Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista maszyn offsetowych

Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń
Jawor
praca stacjonarna
3088 dni temu

Ogłoszenie numer: 867018, z dnia 2015-11-10

ul. Limanowskiego 33f

59-400 Jawor

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane wykształcenie poligraficzne.