Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy - Drukarz

Crown Packaging Polska Sp. z o.o.
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
2642 dni temu

Światowy lider w dziedzinie opakowań blaszanych i aluminiowych,
laureat konkursu  ‘Inwestor w Kapitał Ludzki’ 2015
poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Osoba na tym stanowisku realizuje prace związane z obsługą linii drukarskiej i drukarsko-lakierniczej z zachowaniem norm jakościowych i technologicznych.

OFERUJEMY:
  • Pakiet szkoleń technicznych na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego trenera
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - 71 lat na rynku pomorskim
  • Podwyżki wynagrodzenia po zakończeniu poszczególnych etapów szkolenia
  • System bonusowy oparty na wynikach
  • Płatny system pomysłów
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie
  • Dowóz do pracy z Gdańska Głównego
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport
  • Wyższe dodatki za pracę na II i III zmianie
  • Dla osób ambitnych oferujemy udział w ciekawych projektach
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie – zawodowe poligraficzne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość technik offsetu
  • Znajomość budowy maszyn
  • Zdolność koordynacji  i współpracy z pracownikami
  • Zdolności manualne
  • Dokładność, szybkość
  • Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".