Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy / Drukarz

Elanders Polska Sp. z o.o.
Płońsk
praca stacjonarna
2391 dni temu

Grupa Elanders jest jednym ze światowych liderów w produkcjach drukarskich. Elanders posiada zakłady zarówno w Europie jak i w Chinach, USA, Brazylii.
Naszymi klientami są między innymi firmy z branży telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, wydawniczej, kosmetologicznej.
Elanders Polska specjalizuje się w produkcji podręczników, czasopism, książek, broszur.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Płońsk

Zadania:
  • obsługa maszyny drukującej tj. ROLAND 704,
  • nadzór nad procesem drukowania,
  • kontrola jakości wykonywanej produkcji,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o stan techniczny urządzenia.
Wymagania:
  • znajomość obsługi maszyn drukujących,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza/ maszynisty offsetowego,
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane poligraficzne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.