Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Kredytów Odnawialnych

FM Bank PBP S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
2824 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oferty w zakresie kredytów odnawialnych dla klientów indywidualnych

  • Samodzielne prowadzenie projektów związanych z implementacją zmian w produkcie

  • Współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie wdrożeń i obsługi produktu

  • Bieżące monitorowanie rynku oraz przygotowywanie analiz konkurencji

  • Opracowywanie dokumentacji kredytowej i kart produktu

  • Współudział w przygotowaniu materiałów promocyjnych

  • Współpraca przy opracowywaniu kampanii sprzedażowych produktu

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych

  • Współpraca z pozostałymi jednostkami banku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, finanse i bankowość)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Ciekawą pracę i samodzielne zadania

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Bank PBP S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 39A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Wiecej o banku na www.fmbankpbp.pl