Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Filii

ING Usługi Finansowe S.A.
Świdnica
praca stacjonarna
3444 dni temu

Miejsce pracy: Świdnica

Zakres zadań:
  • zarządzanie Filią oraz podległym zespołem (stanowiska sprzedażowe i administracyjne),
  • budowanie i rozwój zespołu sprzedażowego – rekrutacja i wdrożenie,
  • odpowiedzialność za współtworzenie i realizację planu sprzedaży w podległej Filii,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • tworzenie i wdrażanie standardów firmowych,
  • dbanie o wysoki standard obsługi Klientów,
  • kontrola procesów operacyjnych oraz zapewnienie sprawnej organizacji pracy w podległej Filii,
  • zarządzanie budżetem Filii.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi (mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej),
  • doświadczenia na stanowisku Dyrektora/Menedżera placówki/POS,
  • doświadczenia w rekrutacji osób do zespołów sprzedażowych,
  • determinacji w osiąganiu sukcesu oraz założonych celów biznesowych,
  • umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • umiejętności delegowania zadań,
  • bardzo dobrych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o rozpoznawalnej i cenionej przez Klientów marce,
  • ciekawe wyzwania zawodowe oraz perspektywę na zarządzanie większą jednostką organizacyjną (Agencja/Oddział),
  • możliwość budowania i rozwijania zespołu sprzedażowego,
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem motywacyjnym.
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez ING Usługi Finansowe S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy ING, w celach rekrutacyjnych tych firm.