Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Galerii Handlowych

Carrefour Polska Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2975 dni temu

Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie. Pod naszym szyldem działa obecnie w Polsce ponad 700 sklepów w różnych formatach, jesteśmy także właścicielem i zarządcą centrów handlowych. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu. Kluczowym elementem strategii firmy jest również odpowiedzialne podejście do pracowników. W tym celu firma wdrożyła Politykę Różnorodności. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie umowami najmu;
  • poszukiwanie najemców;
  • negocjowanie umów;
  • utrzymywanie relacji z najemcami (w tym korespondencja z najemcami);
  • nadzór nad należnościami finansowymi galerii handlowych (w tym windykacja należności);
  • koordynowanie bieżących spraw administracyjnych obiektu;
  • współpracowanie z działami technicznymi, ochroną oraz operacją hipermarketów i supermarketów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • skrupulatność i rzetelność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office.
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Uwaga: praca związana z częstymi wyjazdami służbowymi do obiektów handlowych położonych na terenie województwa

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
  • możliwość zatrudnienia w różnych obiektach handlowych na terenie całej Polski;
  • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
  • dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
  • bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych;
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie dla pracowników oraz ich rodzin na atrakcyjnych warunkach;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Poznaj Profil Pracodawcy
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Carrefour Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”