Najnowsze oferty pracy

  • SEO Specialist

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę
    1 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Analiza widoczności stron www w wyszukiwarkach internetowych; Optymalizację współczynnika konwersji; Wykonywanie audytów SEO oraz przedstawienie rekomendacji działań; Przygotowywanie analiz słów kluczowych oraz wsparcie przy tworzeniu...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Pozycjoner Stron Internetowych Katowice
Menedżer Produktu / Zarządzający serwisem internetowym

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2821 dni temu

Nr ref.: 24/MG/2016
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • rozwój i utrzymanie strony ingbank.pl oraz systemów bankowości internetowej (ING BankOnLine, Moje ING), aplikacji mobilnych (ING BankMobile, Moje ING Mobile)
  • maksymalizacji wykorzystania aplikacji internetowych w celu zwiększania sprzedaży
  • analizowanie tendencji rynkowych dla rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej, trendów w Internecie i nowych technologiach oraz przygotowanie rekomendacji usprawnień/wdrożeń
  • udział w pracach zespołów Scrumowych
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub IT)
  • praktyczna znajomość technologii i działania serwisów internetowych
  • doświadczenie w budowaniu stron internetowych/ zarządzaniu serwisem internetowym/ sklepem internetowym
  • doświadczenie w pracy z projektami (w tym mile widzialne w metodologii Agile)
  • samodzielność w działaniu, systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
Administratorem danych jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowice 40-086, Sokolska 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dowiedz się więcej, bądź sobą i zaaplikuj na:
www.ingbank.pl/kariera