Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu / Sales Manager

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2611 dni temu

Ogłoszenie numer: 1539855, z dnia 2017-02-24

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MZ/02/17

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • rekrutacja,
  • szkolenie i wdrożeniowych członków zespołu,
  • aktywizowanie sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • inicjatywa w działaniu,
  • orientacja na realizację celów,
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • prestiżową pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • motywacyjny system wynagradzania początkowego,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego.