Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

ING Usługi Finansowe S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3548 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:
  • zarządzanie zespołem podległych Przedstawicieli/Handlowców
  • motywowanie oraz rozwój podległego zespołu
  • coaching Przedstawicieli
  • szkolenie oraz wdrażanie do pracy nowych Przedstawicieli
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Przedstawcieli
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem Handlowców/Przedstawicieli Handlowych
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej
  • umiejętność motywowania zespołu
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • silna orientacja na cel
  • wykształcenie minimum średnie
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała oraz prowizja
  • dodatek finansowy na paliwo
  • pracę w stabilnej i bardzo rozpoznawalnej instytucji finansowej
  • możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • ciekawe wyzwania zawodowe
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez ING Usługi Finansowe S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy ING, w celach rekrutacyjnych tych firm.