• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Koszalin II
pomorskie, Chojnice, Słupsk
praca stacjonarna
3132 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chojnice, Słupsk

Najważniejsze zadania menedżera zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy.

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność.

Naszym menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.