Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Gliwice, Bytom, Częstochowa
praca stacjonarna
2479 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Bytom, Częstochowa

Wymagania:

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedawców
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarze zarządzania zespołem sprzedażowym
  • Inicjatywa w działaniu – proaktywność

Zadaniem wybranej osoby będzie:

  • Zbudowanie własnego zespołu sprzedaży przy wsparciu Regionalnego Rekrutera
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie zespołu zgodnie z wartościami grupy Aviva
  • Rekrutacja Sprzedawców i Menedżerów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Avivie
  • Skuteczne wdrożenie do zawodu nowych współpracowników
  • Realizację celów sprzedażowych zarówno ilościowych jak i jakościowych

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • System szkoleń menedżerskich
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (prowizje, nadprowizje, premie kwartalne, premie odroczone, nagrody za wyniki kwartalne i roczne)
  • Wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji
  • Możliwość wyboru specjalizacji produktowej dla poszczególnych członków zespołu
  • Możliwość rozwoju na stanowisku Dyrektora