• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu

Aviva Sp. z o.o. O / Wrocław I
Wrocław
praca stacjonarna
2540 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 1/2017/DW

Podstawowe zadania Menedżera Zespołu:

  • rekrutacja, selekcja oraz wdrażanie do pracy Przedstawicieli,
  • szkolenie oraz coaching Przedstawicieli,
  • zarządzanie aktywnością, efektywnością i jakością sprzedaży zespołu,
  • prowadzenie indywidualnych oraz grupowych spotkań z Przedstawicielami,
  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży,
  • raportowanie wyników pracy zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • nastawienia na realizację ambitnych celów,
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do działania,
  • ukierunkowania na dynamiczny rozwój własny i zespołu,
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

Oferujemy:

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • cykl profesjonalnych szkoleń,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, wspierających zarządzanie sprzedażą,
  • złożony system wynagradzania, uzależniony od wyników