Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz warsztatu mechanicznego

Bemo Motors sp. z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.
Szczecin
praca stacjonarna
2633 dni temu

Bemo Motors Autoryzowany Dealer Ford poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad warsztatem,
  • Planowanie pracy mechaników,
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta,
  • Wykonywanie jazd próbnych - kontrola ostateczna

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem pracowników
  • Bardzo dobra znajomość budowy samochodów,
  • Umiejętność planowania/ rozliczania pracy,
  • Organizacja i nadzór pracy mechaników,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra komunikatywność,
  • Konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, rzetelność,
  • Prawo jazdy minimum kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika lub diagnosty.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Wynagrodzenie:

  • 4200-4900 brutto + premia.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.