Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Mł. Specjalista/Specjalista ds. Kontroli Projektów Unii Europejskiej

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2498 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: UE/MŁ/SPEC/SPEC/06/2017
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie dochodzenia zwrotu środków, w ramach instrumentów wsparcia realizowanych przez Agencję.
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie udzielania ulg w spłacie należności.
  • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu naruszenia dyscypliny finansów publicznych.
Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane:  finanse, ekonomia, prawo, administracja).
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości/lub realizacji projektów UE lub administracji publicznej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i swobodnego wyrażania myśli na piśmie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Wymagania pożądane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, w tym przygotowywanie decyzji administracyjnych.
  • Umiejętności i doświadczenie w analizie kondycji finansowej przedsiębiorstwa (analiza sprawozdań finansowych).
  • Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Ordynacja podatkowa, o Zasadach prowadzenia polityki rozwoju, wraz z aktami wykonawczymi.
  • Znajomość wytycznych dot. kwalifikowalności wydatków i kontroli w ramach perspektywy finansowej 2007–2013.
Oferujemy:
  • Pracę w Centrum Warszawy w instytucji państwowej o ugruntowanej pozycji.
  • Umowę o pracę.
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

*Oferta pracy tymczasowej