Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Architekt IT

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
Warszawa
praca stacjonarna
2363 dni temu

Ogłoszenie numer: 1803003, z dnia 2017-10-09

Do Centrali Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" w Warszawie

poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • projektowanie nowych oraz rozwijanie istniejących systemów informatycznych
  • projektowanie i rozwijanie istniejącej architektury teleinformatycznej
  • tworzenie aplikacji oraz usług integracyjnych
  • współtworzenie niezbędnej dokumentacji systemów, integracji oraz infrastruktury teleinformatycznej
  • zbieranie wymagań oraz realizacja projektów innowacyjnych w infrastrukturze teleinformatycznej Towarzystwa
  • śledzenie nowości w rozwiązaniach technicznych i udzielanie wskazówek zespołom zajmującym się rozwojem systemów oraz utrzymaniem i konserwacją architektury informatycznej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości oraz co najmniej 2 letniego doświadczenia w programowaniu (Java; HTML, CSS, JS; języki skryptowe: PHP, Perl; SQL, PL/SQL; bash shell scripting)
  • znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL, Oracle, MS-SQL, MySQL)
  • 2 letniego doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji oraz usług integracyjnych
  • znajomości systemów operacyjnych linux oraz windows
  • znajomości serwerów aplikacji Tomcat, Glassfish, IIS
  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość szyny integracyjnej ESB-Mule
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne
  • znajomość narzędzi wirtualizacji VMware
  • doświadczenie w administracji/zarządzaniu siecią teleinformatyczną
  • znajomość branży ubezpieczeniowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • ciekawe i ambitne projekty informatyczne
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną