Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Developer Aplikacji

APTITUDE SOFTWARE (POLAND) SP. Z O.O
Wrocław
praca stacjonarna
2696 dni temu

 Stanowisko               MŁODSZY DEVELOPER APLIKACJI

Firma Aptitude Software jest odziałem londyńskiej firmy Aptitude Software Ltd., notowanej na giełdzie londyńskiej (LON:MCGN). Istniejemy we Wrocławiu od 24 lat i obecnie zatrudniamy ponad 100 osób.

Zajmujemy się produkcją oprogramowania dla klientów z różnych sfer biznesu - od przedsiębiorstw finansowych i komunikacyjnych, po dostawców mediów elektronicznych. Za pomocą rodzimej platformy Aptitude tworzymy szeroki wachlarz aplikacji kluczowych dla świata biznesu i finansów.

Nasza platforma uzyskała liczne patenty za unikalne rozwiązania oraz została uznana za wizjonerską przez amerykańskie przedsiębiorstwo analityczno-doradcze Gartner. Technologia Aptitude, w połączeniu z dogłębną wiedzą specjalistyczną, pozwala nam dostarczać aplikacje które przetwarzają miliony transakcji na godzinę, często pozostawiając w tyle dużych dostawców ERP.

Jeżeli interesuje Cię praca w prężnie działającej firmie nastawionej na rozwój, czekamy na Twoją aplikację.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę nad interesującymi projektami dla największych międzynarodowych korporacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość wykorzystywania zaawansowanych technologii przy tworzeniu aplikacji dotyczących głównie sektora finansowego.

Głównymi zadaniami zatrudnionej osoby będą:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji przy użyciu technologii Aptitude Software (firma zapewnia odpowiednie szkolenie) oraz baz danych Oracle i Teradata
  • Przygotowywanie testów jednostkowych
  • Tworzenie dokumentacji dla implementowanych rozwiązań
Wymagane umiejętności:
  • Bardzo dobra wiedza na temat relacyjnych baz danych z uwzględnieniem ich konceptualnego, logicznego i fizycznego projektowania oraz znajomość języka SQL
  • Umiejętność tworzenia aplikacji
  • Ukończone studia wyższe, preferowani są absolwenci informatyki lub ekonomii
Dodatkowo, mile widziane:
  • Znajomość bazy danych Oracle i/lub Teradata
  • Znajomość języka PL/SQL
  • Wiedza na temat zagadnień związanych z optymalizacją wydajności aplikacji bazodanowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami Unix i/lub GNU/Linux oraz znajomość języków skryptowych
Cechy idealnego kandydata:
  • Metodyczność i sprawność w radzeniu sobie z problemami
  • Doskonałe zdolności analityczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Pomysłowość i wykazywanie własnej inicjatywy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od zysków
  • Szkolenia
  • Lekcje angielskiego w godzinach pracy
  • Niepubliczną opiekę zdrowotną (dla rodzin i partnerów naszych pracowników)
  • Ubezpieczenie na życie i NNW
  • Fundusz Socjalny (kartę Multisport dla rodzin i partnerów naszych pracowników, Kartę Podarunkową na Święta)
  • Przyjazną atmosferę w pracy w doświadczonym i kreatywnym zespole
Location: Wrocław