Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Doradca ds. Leasingu

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2639 dni temu

Ogłoszenie numer: 1502611, z dnia 2017-01-27

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 001/mdl/01/2017

Opis stanowiska

Zadania:

• Zapewnienie wykonania zadań administracyjnych związanych między innymi z procesem zawierania umów, przygotowywaniem ofert leasingowych i dokumentacji w celu wsparcia Doradców;
• Zlecanie wyceny przedmiotu leasingu, potwierdzanie ceny oraz stawki amortyzacyjnej. Sporządzenie umów kredytowych (wprowadzenie danych do systemu E-dealer oraz drukowanie umów kredytowych z systemu);
• Pozyskiwanie nowych dostawców i klientów na lokalnym rynku w celu budowania bazy kontaktów. Zdobywanie wiedzy o produktach, usługach, procedurach i standardach sprzedaży obowiązujących w Firmie;
• Przyczynianie się do rozwoju Oddziału i Firmy poprzez pozyskiwanie i przekazywanie informacji o rynku lokalnym i konkurencji;

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe;
• Mile widziane doświadczenie w banku;
• Doświadczenie sprzedażowe;
• Znajomość MS Office;
• Chęć rozwoju w kierunku objęcia samodzielnego stanowiska Doradcy;
• Komunikatywność;
Prawo jazdy kt. B- warunek konieczny

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowa o pracę na czas określony;
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport);
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;
• Wynagrodzenie 3 700 zł brutto plus premie;
• Możliwość przejęcia po 6 miesiącach samodzielnego stanowiska Doradcy (zapewniony przez firmę samochód służbowy, telefon);

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.