Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Młodszy inżynierów testów i jakości oprogramowania

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3524 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-10-29068/PC

Opis stanowiska:
Poszukujemy testerów z mniejszym i większym doświadczeniem, którzy będą doskonalić jakość produktów dostarczanych klientom, we współpracy z naszym zespołem programistów Front-End.
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość metod testowania oprogramowania (mile widziany certyfikat ISTQB),
- Doświadczenie w automatyzacji testów,
- Znajomość Javy i SQL,
- Znajomość systemów kontroli wersji (GIT),
- Znajomość Selenium,
- Znajomość narzędzi wsparcia testów,
- Bardzo dobra znajomość angielskiego,
- Mile widziana znajomość metodologii Agile.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Praca w międzynarodowym środowisku, przy wdrażaniu projektów dla najważniejszych klientów,
- Elastyczne godziny pracy,
- Elastyczne formy zatrudnienia - umową o pracę lub kontrakt B2B.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/