Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Kierownik ds. Marki

Hochland Polska Sp. z o. o.
wielkopolskie, Kaźmierz (pow. szamotulski)
praca stacjonarna
2823 dni temu
Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych, żółtych i pleśniowych, a także kremów do smarowania. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaźmierz (pow. szamotulski)

Zakres obowiązków:
  • Współudział w tworzeniu planów marketingowych dla nowych produktów;
  • Współudział w tworzeniu komunikacji marketingowej dla wybranych produktów;
  • Zarządzanie częścią budżetu marketingowego dla podległych produktów;
  • Monitoring oraz analiza wyników i badań rynkowych;
  • Rekomendacja odpowiednich działań taktycznych na podstawie wniosków płynących z analiz;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.;
  • Planowanie, wdrażanie i rozliczanie działań z obszaru „Digital” (WWW, media społecznościowe) dla marek i produktów
Poszukiwane kompetencje:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu na stanowisku Specjalisty/Junior Brand Managera (preferowane w branży FMCG);
  • Zrealizowanych  projektów z obszaru promocji, komunikacji marketingowej oraz wprowadzeń rynkowych;
  • Zaawansowana wiedza i umiejętności  z obszaru „Digital” (WWW, media społecznościowe) poparta konkretnymi zrealizowanymi projektami oraz stosownymi certyfikatami potwierdzającymi wiedzę z tego obszaru
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • Orientacja na realizację celów biznesowych podbudowanej umiejętnościami analitycznymi;
  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Hochland Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)