Najnowsze oferty pracy

  • Standardization Project Leader

    METRO Global Solution Center Sp. z o.o.   Szczecin, Plac Brama Portowa 1    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Your main area of responsibility in this position will include: managing complex projects in area of finance process standardization in terms of scope, cost, timelines, resources, risk, change and communication, planning, co-ordination, and execution of project deliverables within specific project...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Oceny Ryzyka Warszawa
Młodszy Kierownik ds. Skarbu, Zarządzania Ryzykiem i Ubezpieczeń

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2438 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Stworzenie centrum kompetencji i zarządzanie procesami w zakresie ubezpieczeń ryzyka transakcji handlowych,
  • Zarządzanie ryzykiem walutowym i ryzykiem stóp procentowych w Grupie Kapitałowej,
  • Prognozowanie przepływów i raportowanie,
  • Uczestnictwo w projektach Treasury,
  • Kierowanie podległym zespołem.
Poszukujemy:

Kandydatów z minimum 3 - letnim doświadczeniem w Treasury, z czego:

  • Przynajmniej 1 rok w zarządzaniu ubezpieczeniem ryzyka transakcji handlowych, negocjacji polis ubezpieczeniowych i współpracy z brokerami oraz wiodącymi ubezpieczycielami,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zawieraniu transakcji skarbowych (wymiana walut oraz transakcje pochodne typu forward, opcje) po stronie przedsiębiorstwa lub banku, znajomości zagadnień zarządzania pozycją walutową przedsiębiorstwa, znajomości specyfiki rynków pieniężnego i walutowego, znajomość analizy technicznej i fundamentalnej.

Od Kandydatów oczekujemy również:

  • Biegłej znajomości arkusza kalkulacyjnego, umiejętności pracy z bazami danych, doświadczenia w zakresie controllingu, planowania przepływów i raportowania,
  • Dobrej znajomości produktów bankowych, w szczególności z obszaru finansowania handlu,
  • Biegłego języka angielskiego, dobra znajomość rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności interpersonalnych nakierowanych na prowadzenie negocjacji, umiejętności dobrej współpracy z zespołem oraz innymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji eksperckich i menedżerskich w dużej międzynarodowej grupie kapitałowej oraz uczestnictwo w wielu różnorodnych projektach z zakresu Treasury,
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej,
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy,
  • Najnowsze programy szkoleniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.