Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy konsultant wdrożeniowy

Quantum software S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3437 dni temu

Ogłoszenie numer: 557882, z dnia 2014-11-27

Lider na rynku systemów informatycznych dla logistyki i dystrybucji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

  • analiza potrzeb i zgłoszeń klientów
  • udział we wdrożeniach systemu informatycznego
  • asysta powdrożeniowa
  • obsługa serwisowa systemu

Wymagania

  • znajomość zagadnień logistyki bądź gospodarki magazynowej
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego

Oferujemy

  • pracę w zespole specjalistów
  • szansę rozwoju zawodowego
  • liczne wyjazdy służbowe krajowe oraz zagraniczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • dofinansowanie do karty MultiSport