Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Stryków
Młodszy monter - Stryków

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stryków
praca stacjonarna
2736 dni temu

Ogłoszenie numer: 1378883, z dnia 2016-10-28

Miejsce pracy: Stryków

Opis stanowiska

Zadania:
- montaż drobnych elementów
- wzrokowa kontrola jakości
- kompletowanie zamówień
- przygotowywanie zamówien do wysyłki

Wymagania

Wymagania:
- zdolnosci manualne
- dokładność i cierpliwość
- motywacja do podjęcia pracy od zaraz
- gotowość do podjecia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę dla dużej, międzynarodowej firmie
- umowę o pracę na cały etat
- stawkę 13,50 zł/brutto za godzinę + premię frekwencyjną + dodatek 4 zł do każdej godziny nocnej
- dofinansowanie do posiłków pracowniczych
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
- opiekę i pomoc konsultanta
- możliwość długoterminowej współpracy

CV prosimy przesyłać na poprzez formularz aplikacyjny, bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 (wejście od strony ul. Technicznej)

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.