Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Młodszy Programista Wrocław
Młodszy programista baz danych ze znajomością C#

PGB Human Resources
Wrocław
praca stacjonarna
2761 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MP_0916_WRO_BUD
Opis stanowiska:
  • Tworzenie, rozwój aplikacji przeznaczonych dla kluczowych Klientów;
  • Rozwój bazy danych i tworzenie procedur składowanych;
  • Projektowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających prowadzenie biznesu;
  • Projektowanie oraz implementacja systemów ERP w technologii .NET.
  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowywanie rozwiązania informatyczne dedykowanych dla konkretnych osób i firm.
Wymagania:
  • Znajomość C# oraz środowiska Visual Studio;
  • Znajomość ASP. NET i ASP. NET MVC, a dodatkowo język SQL i PL/SQL.
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane!
Oferujemy:
  • Rozwój w wielu obszarach: nie tylko jako programista, ale także jako analityk czy projektant systemów informatycznych;
  • Opiekę mentora oraz innych doświadczonych członków zespołu;
  • Pracę we własnym rytmie;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • System kafeteryjny m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną czy bilety do kina.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com