Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Młodszy Programista C

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, relokacja: Częstochowa
praca stacjonarna
3186 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: relokacja: Częstochowa
Nr ref.: 9-30-31899/PC
Dla naszego klienta - międzynarodowego Centrum R&D w Częstochowie - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Programisty C.

Zadania:
- tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych;
- analiza specyfikacji technicznej;
- przygotowywanie przypadków i raportów testowych;
- współpraca z zagranicznymi centrami inżynieryjnymi;
Requirements:
- wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, informatyki, telekomunikacji (mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci);
- znajomość języka C lub Asemblera;
- dobra znajomość j. angielskiego;
- podstawowe rozumienie obwodów elektronicznych;
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pakiet relokacyjny po okresie próbnym;
- praca w środowisku ekspertów;
- udział w nowatorskich projektach międzynarodowych;
- szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów;
- bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę;
- bonusy i pakiet świadczeń socjalnych;

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".