Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista Java

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2806 dni temu

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

W związku z dużym rozwojem poszukujemy utalentowanych programistów do udziału w różnorodnych projektach w różnych wydziałach naszego IT. Interesujesz się programowaniem? Znasz podstawy języka JAVA? Najnowocześniejsze technologie, duże możliwości rozwoju, czołowi dostawcy i praca w zgranym zespole w gronie prawdziwych ekspertów – brzmią ciekawie? Wyślij CV, daj się poznać i poznaj lepiej nas!

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania w ramach danych aplikacji
  • Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji
  • Współuczestniczenie w warsztatach zbierania wymagań
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz skryptów wspierających automatyczne instalacje
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze IT, który stanowi jedną z kluczowych jednostek banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Elastyczne godziny pracy (7.00 – 19.00) umożliwiające łączenie pracy ze studiami
  • Wszechstronne możliwości rozwoju (budżet rozwojowy, system szkoleń wewnętrznych)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Premię motywacyjną za wyróżniające wyniki
  • Dodatkowe rozwiązania przyjazne Rodzicom
  • Pracę w nowocześnie urządzonej przestrzeni biurowej
  • Parking rowerowy
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki IT / techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w roli programisty uzyskane podczas pierwszej pracy / stażu
  • Znajomość języka Java
  • Znajomości relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Otwartości na poznawanie nowych technologii
  • Umiejętności współpracy
  • Umiejętności logicznego myślenia
Administratorem danych jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowice 40-086, Sokolska 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dowiedz się więcej, bądź sobą i zaaplikuj na:
www.ingbank.pl/kariera