Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Celnych

Grupa Tubądzin
Cedrowice
praca stacjonarna
2830 dni temu

Tubądzin Management Group Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Cedrowice Parcela 11 (k. Ozorkowa)

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentacji celnej oraz zgłaszanie towarów do odprawy w urzędzie celnym
  • sporządzanie wniosków do urzędów celnych
  • weryfikacja i kontrola faktur celnych oraz odpowiedzialność za terminowe płatności
  • analiza i przestrzeganie poprawności procesu taryfikacji
  • wystawianie i legalizowanie dokumentów
  • dbałość o niezbędną dokumentację celną
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (gł. Eksport, Księgowość i Logistyka)
  • współpraca z agentami celnymi i firmami spedycyjnymi w zakresie dopełnienia wszelkich formalności celnych
  • negocjacja warunków wykonania zleceń
  • systematyczne gromadzenie dokumentacji celnej i przekazywanie do odpowiednich komórek
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wyższe (obszar TSL)
  • podstawowa znajomość obowiązującego prawa celnego i procedur
  • doświadczenie zawodowe w obszarze celnym oraz związanym z transportem międzynarodowym / mile widziane doświadczenie we współpracy z zagranicznymi dostawcami i urzędami celnymi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/rosyjskiego/niemieckiego
  • znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem deklaracji Eurostat
  • umiejętność obsługi programów: Ms. Office, System Celny ICS/ECS, Program SAD
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy m.in.:
  • stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin
  • dofinansowanie do karty MultiSport