Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. dokumentacji technicznej Poznań
Młodszy Specjalista ds. Tworzenia Instrukcji Maszyn Przemysłowych

Autojet
Poznań
praca stacjonarna
2535 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • tworzenie instrukcji maszyn przemysłowych,

  • tworzenie bazy zdjęć maszyn oraz podzespołów do celów wewnętrznych,

  • współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania:
  • absolwent uczelni technicznej (lub student studiów zaocznych )
  • znajomość podstaw budowy maszyn,
  • umiejętność pracy w programie obróbki graficznej,
  • zaawansowana umiejętność obsługi Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • mile widziana znajomość zagadnień dot. tworzenia instrukcji,
  • mile widziana wiedza z zakresu procesów produkcji.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Warto do nas dołączyć!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”