Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Windykator Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Windykacji Należności

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2807 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 24 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 17 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zobacz film o nas: Coral Travel Wezyr Holidays

Opis stanowiska:
  • monitoring i weryfikacja zgodności rozliczeń prowizyjnych oraz płatności dokonanych przez agencje sprzedaży
  • rejestracja rozliczeń z tytułu wpłat i prowizji
  • tworzenie i uaktualnianie raportów dotyczących dłużników
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami Spółki
Wymagania:
  • dokładność i systematyczność
  • dobra znajomość programu Excel
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie ekonomiczne, mile widziani absolwenci lub studenci kierunków: ekonomia, finanse, bankowość
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w branży turystycznej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat
  • opiekę medyczną i atrakcyjny pakiet benefitów
  • atrakcyjne oferty wakacyjne

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.