Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Windykator Wrocław
Młodszy specjalista ds. windykacji prawnej

CREDITEXPRESS Inkasso Poland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2772 dni temu

Grupa CREDITEXPRESS powstała w 1999 roku. Obecnie zatrudnia 1500 osób w 12 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od ponad 14 lat obecna na rynku windykacyjnym w Polsce.

Więcej o nas: http://creditexpressgroup.com/pl/

W związku z rozwojem Kancelarii Prawnej szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: K/MS/09/16

Twoje zadania na stanowisku będą obejmować realizacje celów poprzez:
  • wykonywanie zadań o charakterze administracyjno-biurowym wspierającym bieżące funkcjonowanie Kancelarii;
  • monitorowanie prowadzonych postępowań egzekucyjnych powierzonych do obsługi spraw
    w tym zabezpieczonych hipotecznie;
  • obsługę korespondencji komorniczej;
  • weryfikację dokumentów oraz danych finansowych;
  • przygotowywanie wniosków o wszczęcie egzekucji oraz innych pism procesowych;
  • obsługę Elektronicznego Postępowania Upominawczego w zakresie prowadzonej egzekucji;
  • sporządzanie monitów do zapłaty, ugód, umów oraz porozumień;
  • zapewnienie terminowej obsługi prowadzonych spraw windykacyjnych;
  • stałą współpracę z komornikami, pośrednikami finansowymi, biurami nieruchomości.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze spraw z zakresu postępowania sądowego lub egzekucyjnego
    w kancelarii prawnej/firmie windykacyjnej;
  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek prawo lub administracja (student 4-tego lub 5-tego roku prawa);
  • doświadczenie w telefonicznym oraz pisemnym kontakcie z sądami, kancelariami komorniczymi i instytucjami publicznymi;
  • znajomość zagadnień związanych z postępowaniem sądowo-egzekucyjnym;
  • umiejętność przygotowywania projektów pism procesowych, umów, ugód oraz porozumień;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • dobra znajomość MS Office.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  • bardzo dobrą lokalizację siedziby firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premię;
  • możliwość dostępu do benefitów już w trakcie okresu próbnego: prywatna opieka medyczna/Karta Multisport;
  • miejsce zapewniające rozwój i odkrywanie swoich możliwości.

PRACUJEMY Z PASJĄ – PRZEKONAJ SIĘ SAM!

ZOBACZ FILM

Prosimy o zawarcie klauzuli: ”Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji CREDITEXPRESS Inkasso Poland Sp. z o.o. ul. Racławicka 2-4, 53-416 Wrocław (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2014 r. poz. 1182).”