Zobacz więcej ofert pracy

Mobile Application Developer

Grafton Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
2354 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Kraków
Nr ref.: 6-10-46801/PC
Naszym Klientem jest światowy lider w szeroko pojętej branży przemysłowej. Obecnie poszukujemy Mobile Application Developerów do wzrastającej załogi na pokładzie międzynarodowego zespołu w Krakowie. Pracującego nad innowacyjnymi projektami nie tylko na skalę lokalną, ale również globalną.

Kraków

Wybrany kandydat będzie zajmował się projektem od początku do końca. Począwszy od pracy nad desing poprzez developing aż po implementację oraz wsparcie nowych i istniejących już aplikacji mobilnych dla wewnętrznych oraz zewnętrznych klientów.

Obowiązki
  • praca nad rozwijaniem wysokiej jakości kodu jak również testem komponentów wśród struktury Agile
  • praca nad rozwijaniem automatycznych skryptów
  • współpraca z Product Owner i innymi członkami zespołu aby skutecznie spełniać potrzeby klientów
  • uczestniczenie w planowaniu, sesjach oraz prowadzenie oszacowań
  • konfigurowanie, wprowadzanie oraz rozlokowanie produktu
  • manualne procesy testów QA
Requirements:
  • doświadczenie w środowisku Android i Apple z chęcią do dalszego rozwoju
  • doświadczenie w object oriented design using Java and/or Swift
  • doświadczenie w native i hybrid mobile applications
  • doświadczenie w JUnit lub innych (mocking frameworks, etc.)
  • doświadczenie w Python, Perl, Ruby
  • doświadczenie w narzędziu GIT
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • Java, JavaScript, CSS, HTML, NodeJS, AngularJS, Hibernate, Spring,
Benefits:
  • atrakcyjny pakiet korzyśći (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe dni urlopu)
  • przyjazne biuro
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • eventy, integracyjne spotkania z zespołem i wiele innych

Agencja zatrudnienia numer 812.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".