Zobacz więcej ofert pracy

Monter Izolacji / Blacharz

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2846 dni temu

W 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 2200 Pracowników,
proponując im ponad 250 ofert pracy w branży budowlanej.

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wykonywanie izolacji termicznej na obiektach i instalacjach przemysłowych

Wymagania:

  • mim. rok doświadczenia przy pracach izolerskich na obiektach przemysłowych
  • umiejętność demontażu i montażu izolacji termicznej
  • mile widziane uprawnienia montażysty rusztowań
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach pow. 3 metrów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca stała, stacjonarna w Warszawie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie/na rękę + premie od nadgodzin oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i medycznych (dofinansowania do wypoczynku pracownika i jego dzieci, aktywności kulturowo-oświatowej i sportowej)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.