Zobacz więcej ofert pracy

MS Dynamics AX Developer

Nigel Frank International
podkarpackie
praca stacjonarna
2424 dni temu

Programista Ms Dynamics AX

Nr ref.: NFI-SD160616

Opis stanowiska:

  • Programowanie w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Tworzenie i wdrażanie zmian w funkcjonalnościach systemu MS Dynamics AX
  • Współpraca z zespołem Analityków

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w systemie Microsoft Dynamics AX (X++)
  • Doświadczenia w programowaniu / budowaniu rozwiązań informatycznych
  • Umiejętności projektowania i tworzenia rozwiązań oraz szkolenia użytkowników w zakresie jego wykorzystania
  • Dobra znajomość technologii MS SQL Server lub MS SharePoint mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Nasz Klinet oferuje:

  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisKu APLIKUJ TERAZ.  W razie pytań prosimy o kontakt z konsultantem ds. rekrutacji Anną Zawadzką kontakt telefoniczny nr. Tel: +48 22 397 51 27

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.

Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Stanowisko to brzmi interesująco, ale to nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie!

Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, doświadczenia, kontakty z klientami i profesjonalizm!