Zobacz więcej ofert pracy

MS Dynamics AX Developer

PGB Human Resources
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2795 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: MS Dynamics AX Developer

Sektor: Oprogramowanie komputerowe
Lokalizacja: Malta

O firmie:

Nasz klient to międzynarodowy dostawca rozwiązań z braży biznesowej i IT. Zajmuje się głównie rozwijaniem systemów klasy ERP i CRM, branżą eCommerce i integracją IT.

Produkty:

Niektóre spośród produktów: eCommerce, Magneto Gold Partner, Systemy ERP, Magneto,Custom Development, Microsoft Dynamics and IT Support.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie
Nr ref.: DD_0816_MAL_IT
Opis stanowiska:
  • zaangażowanie na każdym etapie tworzenia systemów ERP: analizy, projektu, rozwoju, integracji, raportowania, testowania i migracji danych
  • praca na różnych modułach i etapach rozwoju danego produktu korzystając z narzędzi i technologii opartych na oprogramowaniu Microsoft.
Wymagania:
  • doświadczenie w rozwoju oprogramowania objektowego (C#/ Java/ C++/ PHP5)
  • atutem jest doświadczenie w pracy z rozwiązaniami ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • wynagrodzenie roczne €35.000- €40.000 brutto
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • rozwój w ramach struktur firmy

Benefity:

  • pakiet relokacyjny
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dla kandydatów spoza Uni Europejskiej finansowanie wizy

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com