Zobacz więcej ofert pracy

Nauczyciel Matematyki

Preply
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2726 dni temu

Ogłoszenie numer: 1315377, z dnia 2016-10-10

Najbardziej zaawansowana platforma do znalezienia indywidualnego nauczyciela platforma dla nauczycieli

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Zaprojektowanie i wdrażanie procesu nauczania na różnych poziomach
  • Planowanie i osiąganie celów ze studentami
  • Pomoc studentom i zapewnienie informacji zwrotnej o postępach

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane osoby z uprawnieniami pedagogicznymi)
  • Doświadczenie w udzielaniu lekcji indywidualnych i grupowych
  • Umiejętność komunikacji
  • Obsługa komputera oraz narzędzi internetowych

Oferujemy

  • Elastyczny grafik – możliwość dostosowania pracy do innych zobowiązań
  • Elastyczne ustalanie ceny zajęć
  • Stałe źródło nowych studentów

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN