Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Przedszkolanka Warszawa
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przedszkole Publiczne Krecik
Warszawa
praca stacjonarna
2415 dni temu

Ogłoszenie numer: 1767383, z dnia 2017-09-07

Przedszkole Publiczne Krecik działa od stycznia 2016 roku i posiada 12 oddziałów przedszkolnych. Mamy Dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Przedszkole znajduje się w dwóch nowoczesnych budynkach, z dużym placem zabaw i parkingiem. Mieścimy się na warszawskiej Białołęce. W każdej grupie mamy dwóch opiekunów: nauczyciela i asystenta.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przedmiot naboru:
Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole, Dzielnica Białołęka m.st.Warszawa
Okres zatrudnienia: od września 2017 r.
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat) - nie zatrudniamy na kartę nauczyciela

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • Szukamy osób posiadającej kwalifikacje: nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku,
  • Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • Wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne oraz postępowanie o ubezwłasnowolnienie.

Wymagania dodatkowe:

  • Wysoka kultura osobista
  • Operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią.
  • Umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.

Oferujemy

  • Pracę w młodym gronie, w dobrej atmosferze
  • Możliwość ciekawych szkoleń i awansu zawodowego
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • System motywacyjny

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN