Zobacz więcej ofert pracy

NAV Developer

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2391 dni temu
Nr ref.: 5470/TZ
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

18.000 - 22.000 PLN

Obszar

IT

Start

Październik - Listopad 2017

Języki

angielski

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Making from scratch new product using the newest versions of Microsoft Nav (2016/2017) and Dynamics 365
  • Daily tasks with Extensions and Events in NAV 2017
  • Work in Agile methodology
Oferujemy:
  • Attractive salary, bonuses and allowances, MultiSport Card and Medical care program
  • Flexible working hours, remote work from time to time, chance to visit Scandinavia
  • An innovative project and high standards of management
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

Języki

angielski

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • NAV
  • English b2/c1
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: