Zobacz więcej ofert pracy

Negocjator ds. Windykacji Telefonicznej

Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2703 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy to, co lubisz
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach szybko rozwijającej się spółki

  • Szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Jasne zasady premiowania

  • Możliwość korzystania z pakietów świadczeń dodatkowych zgodnie z regulaminem firmy (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, siłownia)

  • Praca zmianowa

Opis stanowiska
  • Kontrola i windykowanie należności

  • Monitorowanie ustalonych płatności

  • Telefoniczne prowadzenie negocjacji warunków spłat zobowiązań finansowych

  • Proponowanie przedłużenia terminu zapłaty zgodnie z procedurami wewnętrznymi

  • Zapoznanie się z procesami i procedurami dotyczącymi procesu windykacji

  • Optymalne zarządzanie powierzonym portfelem poprzez odpowiedni dobór dostępnych narzędzi

  • Realizacja założonych celów

  • Dbanie o odpowiedni poziom i jakość pracy

  • Współpraca z wewnętrznymi działami w spółce

Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne- asertywna dyplomacja

  • Determinacja i pełne zaangażowanie, ukierunkowane na wynik oraz stawiane cele

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i nastawienie na współpracę

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu obsługi komputera i MS Office

  • Doświadczenie mile widziane

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)