Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    2 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Ogrodnik

GARTE Sp. z o.o. Sp. k.
Poznań, Poznań, Swarzędz
praca stacjonarna
2841 dni temu

Ogłoszenie numer: 1158277, z dnia 2016-07-09

GARTE to firma ogrodnicza, realizująca nowoczesne projekty w zakresie architektury krajobrazu. Firma zajmuje się realizacją wielobranżowych kontraktów z zakresu architektury krajobrazu dla instytucji publicznych, w biurowcach, zakładach pracy jak i dla klientów indywidualnych. Chętnie podejmuje się zadań skomplikowanych i nietypowych, które mogą być wykonane z powodzeniem dzięki wykwalifikowanemu i dobrze zorganizowanemu zespołowi

Ogrodnik

Miejsce pracy: Poznań, Poznań, Swarzędz

Nr Ref.: 01.06.2016

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do wykonywania i koordynowania prac związanych z budową terenów zielonych - od prac ogrodniczych, po prace budowlane i/lub pielęgnację zieleni.

Wymagania

* Masz doświadczenie w pracach ogrodniczych, rolniczych, lub pracach budowlanych
* Masz wykształcenie średnie o profilu rolniczym, ogrodniczym lub budowlanym
* Jesteś osobą dyspozycyjną i zaangażowaną w pracę

Oferujemy

* Stałą i stabilną pracę na pełen etat w formie umowy o pracę.

* Stałe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii.
* Pracę na terenie Poznania i/lub pracę w delegacji.
* Pakiet ubezpieczeniowy dla stałych pracowników.

* Dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikację w pracy.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN