Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    7 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Ogrodnik

Holiday Inn Warszawa Józefów
Józefów
praca stacjonarna
2272 dni temu

Aquila Hotele szukają ogrodnika na ½ lub ¾ etatu z doświadczeniem w uprawie roślin jadalnych typu: ogórek, pomidor, dynia, marchewka, itp.

Ogrodnik

Miejsce pracy: Józefów

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie ogródka do sezonu
  • sadzenie
  • pielenie
  • podlewanie
  • dbanie o jakość roślinek
Oczekujemy
  • osoby z pasją i zaangażowaniem
  • doświadczenia
Oferujemy:
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę w pracy.