Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   Holandia, Nieuwkuijk
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
  • Operator maszyn

    Randstad Polska Sp. z o.o.   Lędziny    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat
    6 dni
    zadania obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła), nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym, produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości.
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Giętkarki CNC

PersonalPilot
Niemcy, Mosbach
praca stacjonarna
2451 dni temu

PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mosbach
Nr ref.: PP/311
Opis stanowiska:
  • obsługa oraz programowanie giętarki TRUMPF
  • produkcja części blaszanych
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie ok 2150 euro netto/miesiąc
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Paulina Kuropatwa
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:+48 122 100 221

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
""Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem danych jest Personal Pilot sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-464), ul. Majowa 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. "