Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   Holandia, Nieuwkuijk      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Operator Giętarki Niemcy
Operator giętarki Trumpf

IPF 2 spółka z o. o.
Niemcy, ok Drezna
praca stacjonarna
2636 dni temu

IPF sp. z o. o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy / ok Drezna
Opis stanowiska:
  • programowanie i obsługa pras krawędziowych marki Trumpf,
  • praca na produkcji przy obróbki blachy,
  • praca na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • mile widziane osoby dysponujące samochodem na wyjazd
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość zdalnego załatwienia formalności
  • możliwość dłuższej współpracypod ogłoszeniem: "