Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn

payroll 360 Sp. z o.o.
Brzesko
praca stacjonarna
3139 dni temu

Ogłoszenie numer: 801296, z dnia 2015-09-15

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, stworzoną przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu usług HR, którzy odnieśli sukces przy wdrażaniu wielu projektów. W payroll 360 mamy okazję zajmować się tym, co lubimy najbardziej. Dzięki temu do naszych partnerów, zarówno kandydatów jak i pracodawców, podchodzimy w sposób indywidualny, świeży i oryginalny. Od roku 2007 współpracujemy z pracodawcami w Europie, oferując kandydatom z Polski legalne zatrudnienie i wszelką pomoc związaną z rozpoczęciem pracy za granicą.

Obecnie prowadzimy działania rekrutacyjne dla naszego polskiego Klienta zajmującego się produkcją opakowań szklanych i metalowych.

Miejsce pracy: Brzesko

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizowanie prac produkcyjnych zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi
  • sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej

Wymagania

  • wykształcenie średnie zawodowe
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pomiaru wykonanych elementów

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (III zmiany)
  • pracę w renomowanym przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • atrakcyjne wynagrodzenia wraz z różnymi dodatkami